US CARS NORTH

7. června 2019 den kdy něco zkončilo a něco jiného začalo vznikat. Rumcajsova V8 kemp Sobotka u Mladé Boleslavi tady se poprvé sešlo 7 nadšenců, kteří milují Americká auta. Kamarádi, kamarádi kamarádů ale i neznámá individua, která prostě jen stála vedle. "Prosim tě cukni s tim sem ještě přijedou dvě auta"..... "JEDNOMU TO ŘEKNEŠ NACPE SE TAM DRUHEJ" takhle nějak mohly vypadat první vteřiny našeho klubu. Ukázalo se, že tihle pánové co se přijeli do Sobotky trochu vožrat a prohlídnout auta si rozumí. Týden se s týdnem sešel a naše banda ze Sobotky si byla bližší a bližší (to zní až teple no možná to pak smažu).

5. srpna 2019 po pár dalších většinou solo akcích se dostáváme ke dni "D" kdy Vláďa "ten s dodgkou" ze Sobotky zakládá whatsapp skupinu s názvem US CARS NORTH a přidává kompletní bandu. (pět dní se na whatsappu děly divný věci, které by tam raději měly zůstat. :D)

10. srpna 2019 ty divný věci vyústily v setkání "První schůzi klubu" kde náš klub začal dostávat tvar. Nové logo a základní vize toho jak fungovat.......

01

Ukážem se

Máme v plánu se pravidelně ukazovat jako klub na srazech a dát vědět, že existujem.
02

Spřátelení

Rádi bychom vytvořili přátelské vztahy s některými kluby kolem nás.
03

Domov

No prostě náš klub potřebujem někde ustájit.
04

Setkání

menší setkání pár přátel se stejnou zálibou (vášní) k "amerikám" .
05

AKCE

pořádání akcí pod značkou US CARS NORTH. Koncerty, srazy, žranice co nás napadne.
06

Pokračovaní

Budemě větší a větší. Jdem do toho po hlavě.